Diskuze


přidat komentář
overlocky
Datum: 21.10.2010 16:23:26
Uživatel:

PNTOPzwRpQleDSB
Datum: 28.10.2012 23:46:25
Uživatel: gnumdqb (nepřihlášen)

SBhyF9 qixajvjikprd

PImkfTGHJBWhk
Datum: 28.10.2012 17:15:51
Uživatel: zcchlchgfss (nepřihlášen)

Uz0hrl , [url=http://llpjcdkbtnrn.com/]llpjcdkbtnrn[/url], [link=http://bmlvlaswwule.com/]bmlvlaswwule[/link], http://htrjdkhoyjjm.com/

GwShBcbDcgEOCsZ
Datum: 26.10.2012 17:42:03
Uživatel: Mauricio (nepřihlášen)

ospravedlnujem sa za anonym (nehoda), ale este napehcem vete, a neviem ci je vobec podla pravidiel gramatiky: mused vytiahnuť z neho čo to vf4bec chce , asi to bolo myslene to čo vf4bec nechce, že? či nie?

Jméno:
Titulek:
Ještě můžete vložit 4000 znaků.
icon_smile icon_biggrin icon_cheesygrin icon_sad icon_surprised icon_eek icon_confused icon_cool icon_mad icon_razz icon_neutral icon_wink icon_cry icon_evil icon_exclaim icon_idea icon_mrgreen icon_question icon_redface icon_rolleyes icon_twisted icon_arrow icon_arrowd icon_arrowl icon_arrowu fi_lone_ranger
Kontrolní kód:
Odesláním souhlasíte s názorovým kodexem. Přidáním názoru - příspěvku se zavazujete dodržovat tento Názorový kodex:


  • Příspěvek nesmí obsahovat prokazatelně protiprávní obsah (odkazy na warez, navádění k třídní, náboženské nebo národnostní nesnášenlivosti apod.)
  • Příspěvek neobsahuje spam (nevyžádané reklamní sdělení a odkazy)
  • Příspěvek neobsahuje vulgarity

V případě pochybností o vhodnosti příspěvku rozhoduje názor redakce SdruzeniMechaniku.cz, příspěvky neodpovídající kodexu mohou být vymazány.


Informace o soukromí: u všech komentářů je ukládána IP adresa odesilatele, jejíž část se zobrazuje u komentáře všech neregistrovaných uživatelů.